Наближається час здавати підручники

Наближається час здавати підручники!

Увага

Нагадуємо батькам про якість підручників, які будуть с даватися до бібліотекиособливо 3-х класів, які отримали примірники в 2020 році

/Files/images/біб1.jpg /Files/images/біб 2.jpg


У травні Василю Стефанику - 150 років здня народження. Його творчість не можна обчислювати томами .Ті кілька невеликих книг, що залишив нам письменник у спадок, становлять неоціненну скарбницю Стефаникового слова

Цікаві факти із життя письменника


4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

Навчання, трудовий колектив, сім’я… При згадуванні цих слів виникають різні емоції. Вкрай гострою та, нажаль, поширеною є асоціація таких важливих для кожної людини інститутів із чимось неприємним, принизливим, насильством – булінгом… Булінг має безліч облич: кібербулінг, моббінг, троллінг та ін. Боротьба із булінгом наразі має глобальний характер. Однак проблема не завжди виявляється вчасно і може мати трагічні наслідки. В Україні функціонує низка національних телефонних гарячих ліній, проводяться психологічні тренінги, спеціалізовані заходи тощо. Зважаючи на масштабність та важливість проблеми цькування, 4 травня було проголошено Міжнародним днем боротьби із булінгом. Друзі, пропонуємо ознайомитись з добіркою літератури, в яких висвітлена проблема булінгу. Запрошуємо до читання!!!



До дня Пам'яті 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Гірчить Чорнобиль крізь роки

Всесвітній день книги та авторського права

23 квітня у всьому світі відзначається Всесвітній день книги та авторського права. Генеральна конференція ЮНЕСКО обрала цю дату в 1995 році, з огляду на її символічність для світової літератури. Це свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів і всіх, хто часом залишається " за лаштунками" книговидання.

У Всесвітній день книги і авторського права вітаємо всіх причетних до створення, збереження та реклами книги і читання.

Нехай ваші таланти і надалі будуть служити найкращому і найвидатнішому винаходу людства- книзі! Зі святом Вас!


День екологічних знань

15 квітня — День екологічних знань.

Чи знаєте Ви, що термін «екологія» вперше був введений в ужиток у 1866 році німецьким біологом Ернстом Геккелем в книзі «Загальна морфологія організмів» («GenerelleMorphologie der Organismen»).

В перекладі з грецької «oikos» — будинок, житло, майно, притулок і «logos» — наука, вчення.

Як що в двох словах, то екологія вивчає взаємовідносини організмів між собою та з довкіллям.

Екологічні знання за своїми особливостями є єдністю теоретичних знань і практичних навичок, та істотно впливають на світогляд людей.

Тому, сьогодні кожен має володіти мінімальними екологічними знаннями.

А екологічна освіта повинна бути пріоритетним напрямом навчання і виховання з дитинства.

Адже поширення екологічних знань, дбайливе ставлення до навколишнього природного середовища ,діяльність по формуванню екологічної культури населення — це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Саме про це нам кожного року нагадує 15 квітня — День екологічних знань.

Це свято засноване у 1992 року, на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, коли обговорювались проблеми навколишнього середовища, та було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії сталого розвитку людства.

В Україні день екологічних знань відзначається з 1996 року за ініціативою громадських природоохоронних організацій. Запрошую до читання цікавих книг з екологічних питань


Міжнародний день дитячої книги

/Files/images/день дитячої книги.jpg

Сьогодні дуже цікаве і корисне свято – Міжнародний день дитячої книги.

З нагоди такого свята ми пропонуємо декілька фактів про користь від читання:

Читання зберігає фізичне здоров'я. Складати букви в слова, слова в образи й усвідомлювати те, що хотів висловити ними автор, і знаходити їм власне пояснення – це гімнастика для мозку.

Читання позитивно впливає на навколишнє середовище.

Якщо ви читаєте книгу, значить, дерево з якого вона виготовлена, було зрубано не даремно. Для читання книг немає потреби витрачати електрику або купувати батарейки, і при цьому вони легше ноутбука.

Читання дарує спокій. Батьки, вчителі та інші дорослі будуть настільки раді бачити дитину читати, що не стануть зайвий раз смикати його.

Читання допомагає сконцентруватися. Читати можна і під музику, і під час занять: читати й не звертати уваги на метушню навколо.

Читання добре позначається на вашій фігурі. Не бійтеся набрати зайві кілограми. Людині, яка читає не потрібна калорійна їжа, щоб впоратися з труднощами нудного життя. З книгою ви здатні подорожувати так далеко, як тільки побажаєте, і втілювати найфантастичніші мрії.

Читання корисне для батьків. Спостерігаючи за тим, як дитина насолоджується книгою, дорослі теж втягуються в читання, навіть якщо вони занадто зайняті, щоб читати.

Зі святом, любі читачі й читачки. Ну а якщо ви знаєте ще щось цікаве про читання – діліться у коментарях

Кiлькiсть переглядiв: 426

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.