Веселе літнє «Сонечко» у наших таборах

Із 29 травня по15 липня у Семенівському НВК №1 імені М.М. Хорунжого велася навчально-розважальна робота у пришкільному таборі з денним перебуванням «Сонечко» для молодших школярів та мовному таборі для учнів середньої школи «Смайл».

Веселі літні канікули – це перш за все ігри та розваги, проведені у колі друзів, цікаві пізнавальні екскурсії та відпочинок на природі. А який смачний обід після веселих розваг на свіжому повітрі!

У день закриття табірної зміни у мовному таборі проводився КВЕСТ «Пошук скарбів». Вихованці виконували завдання із англійської мови і шукали «скарби» -різноманітні смаколики.

Організувати роботу табору, забезпечити дітей корисним вітамінним харчуванням адміністрації навчального закладу допомогли Семенівська селищна рада у особі селищного голови Л.П. Милашевич, батьки вихованців табору та меценати, які з року в рік піклуються про те, щоб дитинство не втрачало своїх радісних і щасливих барв.

Дякуємо за допомогу та підтримку директору фермерського господарства «Мальва» Рибчановському М.М., депутату обласної ради, керівнику ТОВ «Агріс» Куцоволу В.М., керівнику ФГ «Дослідне» Мокляку В.Я., керівнику ФГ «Проскурня» - Проскурні А.М., приватному підприємцю Сліпаченку А.П., приватним підприємцям подружжю Степаненко та подружжю Мороз, Семенівській селищній раді.

Сердечно вдячні П.М. та В.Г. Бабариці за організацію екскурсій до рекреаційного центру «Криворудський» та Книшу В.Є. за організацію екскурсій до села Біляки ТОВ «Сапсан-Семенівка».

Фотозвіт

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.