Порядок створення груп подовженого дня


Алгоритм дій для батьків під час дистанційного навчання

Дистанційне навчання під час карантину 2021-2022н.р.

Під час карантину учень зобов'язаний продовжити навчання дистанційно. Дистанційні заняття відбуваються з понеділка по п'ятницю відповідно до діючого розкладу занять та починаються з індивідуальних консультацій з класоводом та вчителями предметниками.

Поради батькам для якісного дистанційного навчання дитини:

1.Забезпечте дитину комфортним та зручним робочим місцем, персональним комп’ютером чи ноутбуком,телефоном із доступом до мережі Інтернет.

2. Контролюйте режим навчання дитини, який має відбуватися за діючим розкладом класу.

3. Відеотрансляція уроків та опублікування навчальних матеріалів здійснюється за розкладом навчального закладу.

4. Дитина має обов’язково переглядати, опрацьовувати та вивчати матеріали, запропоновані вчителями з певного навчального предмету. (Вчитель опубліковує навчальні матеріали та завдання для учнів відповідно до діючого навчального розкладу на платформі «Нові Знання», через додаток Zoom)

5. Контролюйте опрацювання дитиною навчальних матеріалів, опублікованих вчителем з певного навчального предмету та своєчасність виконання домашніх завдань.

6. Для отримання індивідуальних консультацій з предмету тримайте зв'язок з вчителем через інші засоби зв'язку (Електронна пошта, телефон, Вайбер, Інстаграм, Телеграм.)

7. Навчіть дитину чергувати онлайн навчання з іншими видами освітньої та творчої діяльності.

8.Періодично влаштовуйте перевірку знань дитини - розуміння правил, наявність виконання вправ, проходження надісланих вчителем завдань та тестів.

9.Проведіть бесіду з дитиною про режими дня та режим навчання. Важливо розуміти, що карантин – це не канікули.. Робочий день учня має максимально походити на звичайний день в школі за насиченістю.

10.Навчіть дитину під час роботи з комп'ютером кожні 25-30 хв робити короткочасні перерви для виконання зорової гімнастики. Організуйте правильний режим харчування дитини. Крім фізичних вправ, дитина може під час перерви зайнятися справами по дому (скласти іграшки, погодувати риб тощо) чи погратися.

11.Дотримуйся правил здорового способу життя та рекомендацій щодо запобігання захворювання COVID-19.

Приклади вправ зорової гімнастики:кілька разів із силою заплющити, а потім відкрити очі, обертати очима спочатку за годинниковою, а потім проти годинникової стрілки, кілька раз подивитися вгору, вниз, вліво, вправо.

Залишайтеся причетними до дистанційного навчання вашої дитини. Пам’ятайте: ваші заохочення та уважність показують дитині, що ви пишаєтесь її роботою і її зусилля не залишаються непоміченими.


Режим роботи групи подовженого

дня учнів початкових класів

Семенівського НВК № 1 імені М. М. Хорунжого

Переглянути режим роботи wym-1712651376756

Кiлькiсть переглядiв: 418

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.