/Files/images/школа1.jpg

Привітання зі святом

/Files/images/день знань.jpg

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, гості!

Ось і настав цей дивовижний день, який після спекотного літа зібрав всіх учнів знову разом. Тож прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року! Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх Вас із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання.

Дорогі діти, навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Сьогодні перед юними жителями гостинно відчинить двері наша школа, яку спільними зусиллями та завдяки підтримці батьківського колективу ми підготували до нового навчального року. Всього за парти Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. М. М. Хорунжого цього року сяде 446 учнів, з яких 34 – першокласники.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей день стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

Любі наші першокласники!

Після цікавого дозвілля в дитячому садочку ви будете пізнавати світ, вивчати різні науки, займатися спортом не просто в навчальному закладі, а в Новій українській школі. Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Нехай уроки будуть цікавими, а шкільна дружба – міцною! Бажаю вам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, будете сумлінними і розумними учнями, вихованцями одного з найкращих навчальних закладів Семенівської громади. Ласкаво просимо до шкільної країни!

Дорогі одинадцятикласники!

Цей навчальний рік стане останнім для вас у стінах рідної школи. Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування та вступити до вишів. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі.

Шановні батьки!

Без вашої допомоги та сумлінної праці, підтримки та сприяння наша школа не змогла б існувати. Світлі, ошатні класи, виховані, красиві діти – це все завдяки вам. Тому хочу побажати вам залишатись небайдужими до проблем навчального закладу. Давайте разом закладати фундамент світлого майбутнього наших дітей!

Шановні педагогічні працівники!

Окреме велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої держави. Здоров’я вам, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Зі святом, з Днем знань, з початком нового навчального року!


До уваги батьків!


ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів№1ім. М.М. ХорунжогоСеменівської селищної ради.

Найменування і місце знаходження закладу освіти:

Семенівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради (38200, Полтавська область, смт. Семенівка, вул. Шевченка, 15).

Найменування посади: директор Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 8811,00 грн, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги:керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4)за рішенням суду визнана винною у вчиненнікорупційногоправопорушення;

5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

6) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно доЗакону України"Про захист персональних даних";

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою);

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюватиметься: з 01.09.2021 р. по 21.09.2021р. (з понеділка по четвер з 8.00 год. по 17.15 год., у п’ятницю - з 08.00 год. по 16.00 год., обідня перерва щоденно з 12.00 год. по 13.00 год).

Кінцевий строк подання документів для участі в конкурсі : до 17.15 год. 21.09.2021 року.

Місце подання документів: 38200, Полтавська область,Кременчуцький район, смт.Семенівка, вул. Незалежності, 44, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради ( каб. № 314).

Дата і місце початку конкурсного відбору: о 10.00 год. 05.10.2021 р. у залі засідань Семенівської селищної ради (38200, Полтавська область,Кременчуцький район, смт.Семенівка, вул. Незалежності, 44, 3 поверх, каб. № 305).

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Петулько Владислав Анатолійович, тел. (066)3147893, електронна адреса: semenivka_osvita@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради


Графік особистого прийому громадян адміністрацією школи

/Files/images/графік прийому громадян.PNG

Вітання директора

Вітання директора

/Files/images/bnr_200x200_4.png


/Files/images/bnr-mon.png