Більше новин та заходів на нашій сторінці Facebook

/Files/images/мій великодній кошик 2021.jpg

День Здоров'я

Здоров'я - це дар. Його потрібно шанувати, берегти і примножувати. Саме тому з раннього дитинства ми виховуємо в учнів нашого НВК навички щодо ведення здорового способу життя.

З цією метою, сьогодні, у Всесвітній день здоров'я учні 1-4 класів розпочали свій день з ранкової зарядки. Ця активна, весела розминка сподобалася всім школярам.

З відчуттям гарного настрою та позитивних емоцій були проведені волейбольні змагання для учнів 10-х класів (Зінченко В.М).

День здоров'я - це день нагадування, що кожна людина планети несе відповідальність за своє існування.

Будьте свідомими і здоровими!!!

Заступник директора з виховної роботи

Всесвітній День Здоров'я

Здоров'я народу-багатство країни,здоров'я дитини-багатство родини.

Сьогодні День здоров'я співпадає із християнським св'ятом Благовіщення. Вітаю Вас, нехай у ваші домівки приходять лише добрі звістки, нехай ваші родини будуть найбагатші, найздоровіші і найміцніші.

Наші дітлахи добре знають, що здоров'ю ціни немає, тому зі спортом дружимо із ним ми не тужимо. Молодь НВК №1 обирає здоров'я, позитив і шалений актив.

Бережіть себе!

Фотозвіт

Вчитель фізичної культури Плахотна О.В.

Урочисте відкриття меморіальної дошки

Відкриття меморіальної дошки Роману Кандулу (Семенівський НВК №1 ім. М.М. Хорунжого)

Перемога на конкурсі "Молодь обирає здоров'я"


ТАЙМ АУТ НВК №1 2020 - 2021

Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у. 1992 році.

З метою привернення уваги до проблем, пов'язаних з водним ресурсом у світі, вчитель хімії (Юрченко О.М.) разом з студенткою-практиканткою Коцюрбак Іриною та учнями, напередодні канікул, провели конференцію "Фізико-хімічні властивості води".

Актуальність розкриття теми дала можливість учням зрозуміти надзвичайну важливість води для навколишнього середовища та суспільства в цілому.

Заступник директора з виховної роботи

До всесвітнього дня казка

Казки...Ми любимо їх усе своє життя за неповторність і чарівність, справедливість і яскравість.

До Всесвітнього дня казки в Семенівському НВК#1 імені М.М. Хорунжого бібліотекарем Вовк В.В. було проведено незвичайну подорож - "Мандрівка в казку". Учні 1-х класів групи продовженого дня разом з вихователем Кай М.В., із великим захопленням слухали казки Марченка В'ячеслава (11-А) та Шатило Софії (7-А) - переможців обласного конкурсу дитячої казки.

З великою цікавістю діти ознайомилися із книжковою виставкою "Дивосвіт мого дитинства". Багато казок з виставки відразу ж знайшли своїх читачів.

Заступник директора з виховної роботи

Тиждень математики

"Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука - математика". (С.Ковалевська)

Інтерес до математики в учнів нашої школи прокладає доріжку ще з початкових класів. Та, крім цього, в нашому повсякденному житті ми настільки звикли до математики, що навіть не помічаємо, що користуємося нею постійно. Вона нас оточує повсюди.

Для популяризації цього предмету вчителі алгебри та геометрії активно провели тиждень математики з 09.03. по 12.03. та відзначили Всесвітній день Пі. Учні завзято складали ребуси, кросворди, малювали стіннівки, змагалися в командах, читали реп, складали вірші та пісні. Також була організована та проведена онлайн-олімпіада для 10-А та 10-Б класів.

Саме веселі зустрічі учнів, перерви, цікаві уроки, позакласні виховні заходи запам'ятаються надовго.

Заступник директора з виховної роботи

Цикл заходів відзначення пам'яті Т.Г.Шевченка

Сьогодні закінчився цикл заходів відзначення пам'яті Т.Г.Шевченка. Класоводи, класні керівники, вчителі-предметники донесли думку, що Великий Кобзар зробив велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу. Ідеї, думки, вся творчість Шевченкового генія стали справжнім феноменом, який продовжує розвиватися вже у свідомості сучасного суспільства.

Як актуально сьогодні звучать безсмертні Шевченкові слова:

Свою Україну любіть,

Любіть її...Во время люте,

В останню тяжкую минут

За неї Господа моліть!

Заступник директора з виховної роботи

У Шевченковій світлиці — літературний флешмоб «Нас єднає Тарасове слово»

/Files/images/qrcode1.png

/Files/images/qrcode2.png

/Files/images/qrcode3.png

/Files/images/qrcode4.png

/Files/images/qrcode5.png

Педагог-організатор

Вшанування пам'яті Тараса Шевченка

Розширюючи знання учнів НВК № 1 про творчість Т.Г. Шевченка, ознайомивши їх з багатою творчою та мистецькою спадщиною письменника був проведений бібліотечний урок "Тарасові слова, то правда жива" (4-А клас; Спіранська О.І., Вовк В.В.) та виховна година "По Шевченкових сторінках" (9-Б клас; Чорнобай Л.М., Левченко О.О.).

Слова безсмертного Кобзаря вразили серця юних школярів своє образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє.

Заступник директора з виховної роботи

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим, неповторним…

У Шевченковій світлиці на виховній годині «Іду з дитинства до Тараса» п’ятикласники із цікавістю переглянули мультфільм про життя Кобзаря та послухали уривок із твору С. Васильченка «У бур’янах», який виконала Гаврись Єлізавета, виразно читали улюблені вірші поета.

Талант Шевченка має дивовижну здатність пробуджувати інші таланти, спонукати до літературної творчості. Наші учні – вихованці літературної студії «Муза», щиро відгукнулися на Шевченкове слово своїми творами, які вміщено у збірці «З любов’ю до Кобзаря». Прозові й поетичні рядки – дарунок Великому Тарасу. Презентувала дітям збірку бібліотекар Валентина Володимирівна Вовк, а випускниця нашого НВК Катерина Куцовол прочитала власний вірш «Роздум при свічі» (відеозапис).

Під «Пісню про Кобзаря» Наталії Май п’ятикласники із захопленням створювали ілюстрований портрет Тараса Шевченка.

А сам Тарас Григорович мудрим поглядом спостерігав за ними з портрета, подарованого обласним депутатом Володимиром Миколайовичем Куцоволом бібліотеці НВК, за що всі щиро йому вдячні.

Як весна оновлює природу, так і поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними й милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Педагог-організатор

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки

У День народження Лесі Українки

учні 10-Б класу долучилися до флешмобу "Леся Українка:150 імен"

Соціальний -педагог

Леся Українка, одна з найулюбленіших письменниць наших вихованців та вчителів. Її твори заворожують та змушують задуматися над простим та складним.

Тому, не дивно, що з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки вчителями української мови та літератури (Заложчик З.В., Коцюрбак О.М., Левченко О.М., Погрібна А.А.) було проведено чималий перелік заходів: і виховні години, і тематичні уроки, флешмоби, конкурси, челенджі.

Нехай рядки вічно живої Лесі будуть у пам'яті в кожного з нас:

Так! Я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть, думи сумні!

Заступник директора з виховної роботи

Сьогодні Лесі – 150… Це дата для всіх нас…

ЇЇ слова невмирущі з кожним роком по-особливому актуально звучать, озиваються в кожнім серці «стоголосою луною», спонукають братися до роботи, «змагатись за нове життя».

У літературній вітальні семикласники читали улюблені поезії мисткині, переглянули відеоролик учнів, які присвятили власні твори поетесі.

Директор НВК Олена Миколаївна Дунай вручила сертифікати учасникам Міжнародного фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Діти взяли участь у номінаціях «Декламація», «Твір», «Малюнок».

Леся в серці мала те, що не вмирає. Й живе воно в наших душах, помислах і діях!

Педагог-організатор

Міжнародний день рідної мови

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова-душа народу, її генетичний код. Вітаємо з цим потужним духовним святом!!!wym-1616957829613

Педагог-організатор

Кiлькiсть переглядiв: 502

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.